A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lindon Camaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Lindon Camaj is a popular singer. Në Dhjetor 1999, Lindon Camaj merr pjesë në Festivali i 38-të në RTSH me këngën "Kujtimi Që Më Vret". Më datë 25 Tetor 2007, Lindon Camaj publikon videoklipin "Mos Me Thuaj". Më datë 9 Shkurt 2008, Lindon Camaj publikon videoklipin "Rruget E Kurbetit". Më datë 10 Shkurt 2008, Lindon Camaj publikon videoklipin "Nje Unaze Me Shkronjen Time". Më datë 10 Shkurt 2008, Lindon Camaj publikon videoklipin "Si I Thojne Ksaj Dashurie". Më dat...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

X-Zone

Ilir Suku (Likja)

Faik Ismajli

Agim Shytani

Eniss-I

Snnuffi

Lickey

Engji

Bloodychuck

Taulant Ajvazi


Tags: Lindon Camaj, Lindon Canaj, Lindon Cana

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018