A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lindon Camaj - Ti Me Vrave


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/02/2008

2008-02-09T23:55:55


It's a long time that we try finding the lyrics to "Ti Me Vrave" sung by Lindon Camaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Tem'a. We wish that's the lyrics you are looking for:

ref

ti me vrave kur shkove me lendove
a thu a mendove se si jeten ma shkatrove
dot vjen prap ti tek un perseri
dot jet von ateher per ne te dy

reptur 1

shpirti mu mbbush flak zemra po don mem plas
dita kur ti shkove dhimbjet u shtun pa asni mas
ato lot aj shikim zgjatma doren shpirti im
prej sodit sdot jem gjall nese stkam nperqafim
mthe dot kujtoj gjjithmon dot kem pran
kjo largsi osht e ran sa shum shpirtin po ma vran
si shigjet loti nfaqe sot po kan ni melaqe
kur ti shoh ata sy beso shpirti don me plase
sot zemra o ka mther sot zot tlutna merrma jeten
neser skom qa me jetu ajo shkoj e me la vetem
Dy pika lot nket jet tash kurgja so e vertet
qdo sen e theve nket zemer ma shkatrove ket jet
kurgja origjinal krejt fallce ishe kon
dot vjen dita me kuptu se qa per ty kom thon
krejt anash per ty i lash pse afer nuk je tash
kurr hallall nuk ta boj qe per ty qdo sen e dhash

ref

ti me vrave kur shkove me lendove
a thu a mendove se si jeten ma shkatrove
dot vjen prap ti tek un perseri
dot jet von ateher per ne te dy

reptur 2 Lil thug

merrma zot ti shpirtin sdi pse pom len me jetu
nshpirt jom i plagosen dhimbjet spo muj mi duru
nuk di se qka je pse kshtu nzemer ti pom vran
dashnin qe ma dhae shum shpejt lot zemer tu than
met mallku nuk po du se zemren ma ke ti
a fjalt ku na mmeten tjeter kush smun me hi
pse luftum deri sot pse tgjith kthesat i kalum
kujtimet ku mi lan pse tash nzemer me dhe plum
sa shpifje si besum qdo second nmendje tkom mbajt
me ty jetova dit e nat tash a thu je tum shajt
a mlendove a tlendova ty menja pot thot qashtu
une prej dites 1 tkum desht e hala ty tdu
se krejt bota mu ba hije veq ni drit para syve
ni femer ni ftyr qe se krahasova as me yje
ajo femer je kan ti qe lotin e kom derdh
qe ni dit mu kan bashk e jo thjesht me gju nhumner

ref

ti me vrave kur shkove me lendove
a thu a mendove se si jeten ma shkatrove
dot vjen prap ti tek un perseri
dot jet von ateher per ne te dmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018