A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lindon Camaj - Nje Unaze Me Shkronjen Time


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/02/2008

2008-02-10T00:12:16

Pa ty jeta s'ka kuptim
Ma shum t'dua se shpirtin tim
Nese edrrat mi fal vajz }
Drit e syve do te mbaj } 2x

Ref.:
Kam nji leter me do shkrime
Nje unaz me shkronjen time
Do ta sjelli si kujtim
Vetem ty moj shpirti im 2x

Edhe krushqit kan me ardh
Fjala jote eshte e par
Thuje zemer vec at fjal }
Jeta ime je ti djal } 2x

Ref.:
Kam nji leter me do shkrime
Nje unaz me shkronjen time
Do ta sjelli si kujtim
Vetem ty moj shpirti im 4x


Lyrics submited by Malsori
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018