A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lindon Camaj - Mos Me Thuaj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/10/2007

2007-10-25T14:39:42

mos me thuaj qe bylbyl jam
qe per ty veq kendon
mos me thuaj mori xhan
se veq mua ti me don
mos me thuaj je dallendyshe
qe pranveren e lajmron
mendon ndryshe e flit ndryshe
se ky djali nuk te beson

ref
vasha te bukura sikur ti
shum rreth gishtit dikur kam sjell
jan munduar mua me me bind
thojshin hena se asht djell

ref
vasha te bukura sikur ti
shum rreth gishtit dikur kam sjell
jan munduar mua me me bind
thojshin hena se asht djell

mos mendo se me genjen
e di mir moj sy laroshe
dreqin ne shishe ti e shtjen
mos u vrejt se ke shum shoqe
mos me thuaj je dallendyshe
qe pranveren e lajmron
mendon ndryshe e flit ndryshe
se ky djali nuk te beson
ref
vasha te bukura sikur ti
shum rreth gishtit dikur kam sjell
jan munduar mua me me bind
thojshin hena se asht djell

ref
vasha te bukura sikur ti
shum rreth gishtit dikur kam sjell
jan munduar mua me me bind
thojshin hena se asht djell


Lyrics submited by Besmir Gjeloshi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018