A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lindon Camaj - Gjimnazistja


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/03/2011

2011-03-21T16:06:05


It's a long time that we try finding the lyrics to "Gjimnazistja" sung by Lindon Camaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Gena. We wish that's the lyrics you are looking for:

x2
Kam shum koh qe ste kam pare
Gjumi nates nuk me ze
Lotet ende sme jane thare
Zemres sime smi ka ngja
x2
Gjumi i nates nuk me ze
Dhe si mposht ato kujtime
Si lypsar i lutem Zotit
Gjimnazisten ta kem timen

Ref..
Gjimnazistja mua me tradhtoj
Gjithe kujtime ajo,ajo i harroj
Si nje snob iku fluturoj
Dhe su kthye me
Ndoshta me harroj

x2
Kam shum koh qe ste kam pare
Gjumi nates nuk me ze
Lotet ende sme jane thare
Zemres sime smi ka ngja

x2
Gjumi i nates nuk me ze
Dhe si mposht ato kujtime
Si lypsar i lutem Zotit
Gjimnazisten ta kem timen

Ref..
Gjimnazistja mua me tradhtoj
Gjithe kujtime ajo,ajo i harroj
Si nje snob iku fluturoj
Dhe su kthye me
Ndoshta me harrojmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018