A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Lindon Camaj - Maturantet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/12/2012

2012-12-27T01:39:41

Kaluan dite e kaluan muaj
Na ndau jeta sot ç'po vuaj
Banka e shkolles dhe oborri
Shume kujtime na i mori

Ref...x2
Maturante e maturanta
Hajde te shkojme dhe njihere ne banka
T'i lexojme prape ato shkrime
Ku na mbeten shume kujtime

Kater vite dite per dite
Ma te bukurat s'iken dite
Kjo e bukur si nuk zgjati
Enderrat tona na i merr fati

Ref...x2
Maturante e maturanta
Hajde te shkojme dhe njihere ne banka
T'i lexojme prape ato shkrime
Ku na mbeten shume kujtime

Mos qaj shoqe mos nam jeten
Bukurine veç ketu e gjetem
S'na ndan fati pergjithmone
Ndoshta prape ne na bashkon

Ref...x4
Maturante e maturanta
Hajde te shkojme dhe njihere ne banka
T'i lexojme prape ato shkrime
Ku na mbeten shume kujtime


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018