A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lior Hajdari

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  41
BIOGRAFIA: Lior Hajdari is a popular singer of Kids music. Në Janar 2014, Lior Hajdari merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Këngë Për Gjyshin". Më datë 23 Nëntor 2015, Gold AG & Liori publikojnë videoklipin "Shqipja Ne Valle". Muzika e këngës u punua nga Alban Furtuna. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 27 Nëntor 2015, Lior Hajdari publikon videoklipin "Mora Fjale". Më datë 29 Dhjetor 2015, Liori publikon videoklipin "Me Fale Oj Nanë". Më datë 20 Maj 2016, Lior Hajdari publ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arianit Bellopoja

Eris Rexhepi

Joan Mezimi

Ledion Sveçla

Art Abrashi

Xhaxhi Piktori

Arian Selmani

Nderim Sadriu

Yllnor Kurti

Roni Morina


Tags: Lior Hajdari, Liori

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018