A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Liridon Vllahiu

Tags: Liridon Vllahiu

Origin: Prishtinë    Age: 26   Zodiac sign: Shigjetari  
Liridon Vllahiu is a popular singer in traditional music. Liridon (Ali) Vllahiu eshte kengetar per dasma dhe ahengje familjare. Kenga e pare e lancuar ne kanalin youtube ka qene me 2 qershor 2010. Ai beri nje pauze deri ne vitin 2014, ku se pari beri nje kenge balade (cover), dhe pastaj publikoi albumin live me titull "Kenge Dasmash"....

>> Full biography >>


  • Find Liridon Vllahiu on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017