A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Liridon Vllahiu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Liridon Vllahiu is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Liridon (Ali) Vllahiu eshte kengetar per dasma dhe ahengje familjare. Kenga e pare e lancuar ne kanalin youtube ka qene me 2 qershor 2010. Ai beri nje pauze deri ne vitin 2014, ku se pari beri nje kenge balade (cover). Në vitin 2014, Liridon Vllahiu publikon albumin "Kenge Dasmash Live". Më datë 2 Dhjetor 2015, Liridon Vllahiu publikon videoklipin "Një Tradhtare". Në vitin 2016, Liridon Vllahiu publikon albumin "Live 2016". Më datë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Pleurant Aliti (Landi)

Hala Osmanollaj

Doni Mfu

Sovran Olluri

Denis Kraja

Valmir Shala

DurimKid

Senad Rrahmani

Jokker

Isen Selimi


Tags: Liridon Vllahiu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018