A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lirjon Zenelaj - Sta Fali


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/06/2017

2017-06-18T17:14:54


Sorry, this song lyrics is not yet available "Sta Fali" sung by Lirjon Zenelaj.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Sta Fali".


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Sabiani - Sta Fali

[Sabiani]
E vështire të tmallkoj
me mirë të t'harroj
sta fali faliii
mos më thuaj perse
kokën pas mos e kthe
i marri i marri un
ku shkuan fjalet qe tham?
puthjet qe ne dham?
sa shpejt u harruan
buzëqeshje qdodit
ishim bashk ne qdo stinë
sjemi nuk jemi mëë

Sjemi nuk jemi më

[Marseli]
Veten mos e genje
Hala e jemja ti je
e jemja e jemja ti je (4x)

[Sabiani]
as ne qiell as ne tok
nuk e di ku jam sot
kadal e pi nje got
mbytet dhimbje pa fjal
do tkaloj dhe kjo nat
sa bosh e ndij ket shtrat
ku shkuan fjalet qe tham?
puthjet qe ne dham?
sa shpejt u harruan
buzeqeshje qdodit
ishim bashk ne qdostine
sjemi nuk jemi mee

Sjemi nuk jemi mee

[Marseli]
veten mos e genje
Hala e ejemja ti je
e jemja e jemja ti je (4x)

[Sabiani]
veten mos e genje
Hala e jemja ti je
e jemja e jemja ti je

[Marseli]
veten mos e genje
Hala e jemja ti je
e jemja e jemja ti je

Snnuffi - Sta Fali

introo : Yeah 2010 Snnuffi Bad SiGhT zero29 records (L)
messagge: dy zemra mdoket bash qater kur duhen mas shumti
athu pse ndahen ..? ni mesazh per krejt ata qe arritin qellimit
me i nda dy zemra athu qka fitojn qka ndjejn a ndjejn naj far knaqsie ..?

Reptour1: Bad SiGhT:

Nzemren tem ke ni person / qe un shum e dojsha
prej krejt seneve t`kqia / hatri saj u largojsha
kur ja shijsha ata sy / mu kur um shikojke
muj me ba be ku t`don / zemren pesh ma qojke
jom ul pran dritares / yjet tu i kchyr n`hava
diqka nuk shkojke mir / se moti sishum pa
pa prit ni nat / ni shok mu afru
tha (snnuffi): hej Bad sight / dashnorja t`ka trathtu
mu mushen syt me lot / e ket sen se besojsha
trupi krejt mu blloku / prej venit sun u qojsha
kur e pash me tjetrin / besom se u qarta krejt
kurr se kam menu / ajo qe osht tum rrejt
zdi qysh pate zemer / qet sen mu me ma ba
un kurr se kisha vrejt / po qe zoti ty tka pa
e kurr nuk kom besu / qe vjen deri qetu
gjithqka prej sodit / n`mes neve ka mbaru

Reffrenni Snnuffi :

spo du mo kurgjo / po du me nejt n`vetmi
zemren e pata t`kuqe / tash mu bo krejt bardh e zi
se ka mo at ngjyr / qe e pat si dikur
2 zemra i pata / njo dikush ma murr

Reffrenni Bad SiGhT :

spo du mo kurgjo / po du me nejt n`vetmi
zemren e pata t`kuqe / tash mu bo krejt bardh e zi
se ka mo at ngjyr / qe e pat si dikur
2 zemra i pata / po dikush njo ma murr

Reptour2: Snnuffi

um hupen edhe shpresat / zemra m`beti `nvetmi
krejt senet qe i bona / i bona veq per ty
munona krejt gjonat / kadal dale mej haru
n`at ven kur rijshim na / nuk du mo me shiku
edhe n`onder e shoh / vetin tu nejt n`mendime
tu e lyp ni femer / qe quhet jeta ime
ket sen kur sta fali / veshtir e kam vertet
qysh bre me ta fal / kur tjetrin e ke gjet
qysh tu kish dok ty / t`mkishe pa tut trathtu
athu qa kishe bo / athu ishe lendu
un ket sen nuk e boj / se sjom me dy ftyra
nuk jom bre asi njeri / qe shkon kat fryn era
un ty te kom dasht / edhe nzemer ty kom mshel
e jo si zemra jote / kush don hin e kush don del
zemren ma helmove / besom me qet rast
athu fjalt e hallkve / ket sen ma bon me kast

Reffrenni Snnuffi :

spo du mo kurgjo / po du me nejt n`vetmi
zemren e pata t`kuqe / tash mu bo krejt bardh e zi
se ka mo at ngjyr / qe e pat si dikur
2 zemra i pata / njo dikush ma murr

Reffrenni Bad SiGhT :

spo du mo kurgjo / po du me nejt n`vetmi
zemren e pata t`kuqe / tash mu bo krejt bardh e zi
se ka mo at ngjyr / qe e pat si dikur
2 zemra i pata / po dikush njo ma murrKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018