A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lisandra

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
BIOGRAFIA: Lisandra is a singer of Pop music. Më datë 9 Dhjetor 2016, Lisandra publikon videoklipin "Iubi Iubi Zemra Ime", në bashkëpunim me Eduard De La Roma. Më datë 20 Qershor 2017, Admir, Lisandra, Rezarti & Enjela publikojnë videoklipin "Sonte". Më datë 12 Qershor 2018, Lisandra & Young AN publikojnë videoklipin "Endrra Jem". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti u shkrua nga Filloreta Raçi (Fifi), ndërsa për orkestrimin u kujdes Gramoz Kozeli. Videoklipi u prodhua nga...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Denisa Jashkuri

Ona

Resmi Bilalli

Ona Mani

Vjollca Jakupi

Sarah

Pashke

Ergi Bregu

Zhorzheta Sota

Damjana Shtylla


Tags: Lisandra, Lisandra Rrapa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018