A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Litroli

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Tropojë 
  • Residence:
  • Angli 
BIOGRAFIA: Litroli is a singer of Hip-Hop music. Më datë 14 Shkurt 2018, Litroli publikon videoklipin "Her Dream", në bashkëpunim me Doppio O. Teksti u shkrua nga Doppio-O....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Banda Butuesi

(Current label)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vision

Dizony

Gold R4Y

Renny

Redis

O.D

Lali Unik

Dystopic

Enemy

El Ninjo


Tags: Litroli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018