A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Lloch is a group/singers of Pop music. Lloch, një nga grupet karakteristike të muzikës shqiptare, sjellin vazhdimisht parodi të ndryshme, shumica prej të cilave janë cilësuar të suksesshme dhe pëlqyer gjithmonë nga publiku. Më datë 12 Nëntor 2017, Lloch publikojnë videoklipin "M'ka Met". Ndryshe, videoklipi është mjaft kreativ dhe “më ndryshe”. Më datë 18 Dhjetor 2017, Lloch publikon videoklipin "Qeni". Edhe kjo këngë është një parodi e radhës për realitetin tonë. Në këtë projek...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tracks

Oni Dhe Elvini

Gat

T-4

4 Steps

Street Alba

Vllezërit Murati

Tingujt E Zemres

Rapcode

B.D.G


Tags: Lloch

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018