A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Lloch is a not so popular group/singers of Pop music. Lloch është një nga grupet karakteristike të muzikës shqiptare. Më datë 12 Nëntor 2017, Lloch publikojnë videoklipin "M'ka Met". Ndryshe, videoklipi është mjaft kreativ dhe “më ndryshe”. Më datë 18 Dhjetor 2017, Lloch publikon videoklipin "Qeni". Edhe kjo këngë është një parodi e radhës për realitetin tonë. Në këtë projekt trajtohet përpjekja e vazhdueshme e mashkullit për të bërë për vete një femër. Ndërsa në kuadër të asaj që ndodh përfs...

>> Full biography >>


Youtube

Channel

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Also Check:

Bijt E Sefes

Free Mc's

Vellezerit Mziu

Rap Star

Ritmi I Rruges

Bitonia

Hellbanianz

Ilirët

Vellezerit Krasniqi

Bojni Band


Tags: Lloch

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018