A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lok Komoni

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Deçan 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Lok Komoni is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Zëri i ëmbël dhe melankolik e identifikojnë atë. I lindur për muzikë. Ngjyrat e zërit të tij janë një karakteristikë e fuqishme që e identifikojnë. Vjen ndryshe nga të tjerët duke goditur thellë. Sa duket ambicioz në rrugën që ka filluar, duket edhe aq mirënjohës për ata që e kanë mbështetur në këtë rrugëtim. Lok Komoni, vjen me këngën e tij të parë Kohërat kanë ndryshu, e realizuar në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Ramadan Krasniqi – DA...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Korab Jetishi

Enis Bytyqi

Astrit Mulaj

Muaad

Krayzie Xia

Shqipran Maliqi

Ace Yah

Leotrim Gashi

Lil' Liri

Xhero


Tags: Lok Komoni, Loki, Hamdi Komoni

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018