A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  92
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Lumi B is a popular singer of Hip-Hop music. LUMI B eshte nje reper ne grupin KAOS me shokun e tij Viganin. Ai ka shume kenge si: "S'PO DIHET CKA U BO", "WRONT" me MC Kreshen, "SUPERSTAR" ne bashkpunim me Aferdita Dreshaj, "CELE CADREN" me P.I.N.T, DJ Flow. Hiti me i ri eshte "President" dhe beri shperthim te madh ne rrjetet sociale. Beatin e kenges "President" e beri Strike Beatz dhe pika e nisjes u be nga DJ Blunt.Lumi eshte i martuar me Miranda Mehmetin dhe ka nje djale, Blini, i lindur ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

KAOS

(Current member)

REDBOX Entertainment

(Current label)

Twitter

Account

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Makiato
Simpatia
Power
Hi Lumi
Kele
Aha Aha


Related Artists:

Barooti

Xhero

Big Wolf

Gent Fatali

Lil' Liri

Cyclone

Mc Qoppa

Tiki

I.N.S.E.C.T

Real Mc


Tags: Lumi B, Lumib, Lumi-B, Lumi

Lumi B in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018