A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lumni Baki

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Lumni Baki is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 12 Qershor 2018, Lumni Baki publikon videoklipin "Kenga E Keshaves". Muzika e këngës u punua nga Jurgen Kaçani, teksti u shkrua nga Jurgen Kaçani....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Xhevair Bora

Klajdi Topi

Brahim Kora

Sulo Braçaj

Spiro Luani

Abedin Kovaci

David Muhaj

Ervis Seiti

Bardhi Zdrava

Samiu I Plugut


Tags: Lumni Baki

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018