A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Majlinda Topanica

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Majlinda Topanica is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Më datë 10 Nëntor 2012, Xheza & Majlinda Topanica publikojnë videoklipin "Mos U Kthe". Më datë 28 Qershor 2015, Majlinda Topanica publikon videoklipin "Fol Vetem Fol". Më datë 8 Nëntor 2015, Majlinda Topanica publikon videoklipin "Pa Fëmijë". Në vitin 2016, Majlinda Topanica publikon albumin "Live 2016". Më datë 12 Janar 2018, Majlinda Topanica publikon videoklipin "Tmerr"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Drandofile Rama (Filja)

Remzije Strumcaku (Rema)

Shemsie Gashi

Blerina Gashi

Arbnore Kleçka

Xhevahire Bytyqi

Vjollca Selimi

Fate Berisha

Edona Bujari

Leta


Tags: Majlinda Topanica

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018