A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mariglen Hazizaj

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Mariglen Hazizaj is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 24 Dhjetor 2015, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Nazet E Dashuris". Më datë 17 Mars 2016, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Uratat E Nenes". Më datë 4 Qershor 2016, Paro & Mariglen Hazizaj publikojnë videoklipin "O Bilbili Malit". Më datë 27 Dhjetor 2016, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Endrra E Bekuar". Më datë 20 Qershor 2017, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Më Ka Thënë Doktori". Më datë 6 Tetor ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lirim Muçollari

Klajdi Topi

Sulo Braçaj

Xhevair Bora

Hasan Marra

Spiro Luani

David Muhaj

Fatos Meta

Tom Kallashi

Ervis Seiti


Tags: Mariglen Hazizaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018