A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mariglen Tirona

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Mariglen Tirona is a singer of Ethno music. Më datë 9 Gusht 2018, Mariglen Tirona publikon videoklipin "Jet Do Bojm", në bashkëpunim me Tan Tirona....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Shpetim Franca

Xhevdeti

Ylber Franca

Sardi Gs

Sevedin Hajolli

Fonci Nomja

Samir Shabani

Redioni

Enver Ahmeti

Mentor Kollari


Tags: Mariglen Tirona

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018