A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mc Kresha

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  857
  • Origin:
  • Mitrovicë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mc Kresha is a very famous singer and songwriter of Hip-Hop music. Kreshnik Fazliu i cili ka prejardhjen nga DRENICA, i njohur me pseudonimin Mc Kresha eshte me prejardhje nga qyteti i veriut të Kosovës, Mitrovica. PASAPORTA: Emri dhe mbiemri: Kreshnik Fazliu Gjatësia: 1.93cm Pesha: 104kg Ngjyra e syve: Gjelbërt Ngjyra e flokëve: Kafe Ushqimi i preferuar: Pula Muzika e preferuar: Hip-Hop Këngëtarja e prferuar: Mary J Blige Ngjyra e preferuar: E kuqe dhe e gjelbërt Sporti i preferuar: Futbolli Sport...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

P.I.N.T

(Current label)

Rozana Radi

(His ex-girlfriend)

Twitter

Account

Facebook

Profile

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts

Rapsodët N'rap T'sotit (2016)

Emceeclopedy (2014)

Air Force 1 (2012)

Për Inati T'njoni Tjetrit (2011)

Patikat E Mija (2010)


» Add A Song »

Era
Luv Luv
Duqa Mi Duqa
Boulevard
Thirri Krejt Shoqet
Amsterdam
N’disko T’shqiptarve
Hip-Hop
Lyrical Warfare
Police

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (2)


Related Artists:

BimBimma

Gold AG

Lyrical Son

Genc Prelvukaj (Gentz)

Skivi

Getoar Selimi

Ledri Vula

D.U.D.A.

Cozman

Action Bronson


Tags: Mc Kresha, Mc-Kresha, Mc. Kresha, Mc.Kresha, Kresha, Mckresha, Mc Kreshat, Kreshnik Fazliu

Mc Kresha in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018