lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Mc KreshaTags: Mc Kresha, Mc-Kresha, Mc. Kresha, Mc.Kresha, Kresha, Mckresha, Mc Kreshat, Kreshnik Fazliu
Origin: Mitrovicë    Residence:        Age: 32   Zodiac sign: Virgjeresha  
Mc Kresha is a very famous singer and songwriter in hip-hop music. Kreshnik Fazliu i cili ka prejardhjen nga DRENICA i njohur me pseudonimin Mc Kresha këngëtar i njohur Kosovar me prejardhje nga qyteti i veriut të Kosovës, Mitrovica. Dy këngë të njëpasnjëshme të lansuara gjatë këtyre muajve, e kanë bërë rep-këngëtarin “Mc Kresha” një ndër më të kërkuarin në ditët e fundit. Këngët e tij “Lej Flleshat” dhe bashkëpunimi me anëtarin e grupit “TDS”, “Dr Mic” me këngën “Lyrical WarFare” janë ndër këngët më të dëgjuara... >> Full biography >>
  • Find Mc Kresha on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.8 / Votes cast:  661Albums:

» Add An Album »


» Add A Song » :: Era ::  
 :: Business ::  
 :: Luv Luv ::  
 :: Thirri Krejt Shoqet ::  
 :: Hip-Hop ::  
 :: Ky Tipi ::  
 :: Spo Ma Nin ::  
 :: Amsterdam ::  
 :: Jeni Marre ::  
 :: Lej Flleshat ::  


Loading...Kalendari
25/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Vote