A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Meda - Ne Mengjes


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/02/2013

2013-02-11T01:43:48

ne mengjes dola prej shpie
mora rruget e kojshis
eca pak dola temeja
aty gjeta dy goca treja
veglat n'dor gjeja per pun
na u vjen er atan parfum
rregullos epispillos ne kemb en'kok
jan hekuros pantollonat teritali
se merr vesh se kush esht djali
per mbi balla jan rregullu
edhe flokt mi kan shkurtu
na kan dal gjiro nkatund
garophonet hei lumi une
se kur dola ne klub katunit
aty gjeta moden e fundit
n'qosh t eklubi tne tavolin ja dy goca
q epo rrin 1 mamie 1 arsimtar
kemb mbi kemb tu pi cigare
e kto t'rit na rrin banakut
jan qefli nkafe tkonjakut


Lyrics submited by Edi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018