A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Vlore 
  • Residence:
  • Itali 
BIOGRAFIA: Melani is a popular singer of Pop music. Më datë 13 Prill 2012, Melani publikon videoklipin "Koha Dhe Harresa". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 9 Tetor 2013, Melani publikon videoklipin "Ti Vjen", në bashkëpunim me Izo. Më datë 2 Mars 2017, Melani publikon videoklipin "Bom Bom". Më datë 12 Shkurt 2018, Melani Dalipaj & Romi publikojnë videoklipin "We Go"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Olidena

Evi Reçi

Olgera Lleshaj

Hersiana Matmuja

Saelma

Lola Pink

Gerona Hyska

Linda Sadiku

Sigi Bastri

Irena Metalla


Tags: Melani, Melani Dalipaj, Meli Dalipaj, Melani Shoraj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018