A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Merita Latifi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Age:
  • 16
BIOGRAFIA: Merita Latifi is a singer of Folk Ballads music. Më datë 11 Shkurt 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Ndjenjat". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 28 Prill 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Martesa Pa Dashni". Për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 12 Maj 2018, Merita Latifi publikon vid...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Eranda Bytyqi

Lorena Rusinovci

Eda Maliqi

Enea Jakupi

Biondina Latifi

Anastasja Skënderaj

Edonisa Kelmendi

Eli Qorri

Gjeraldina Gashi

Pranvera Ismaili


Tags: Merita Latifi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018