A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Merso G

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Merso G is a singer of Hip-Hop music. Në Dhjetor 2017, Merso-G merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "1000 Vjet". Më datë 11 Korrik 2018, Merso G publikon videoklipin "Dit E Nat", në bashkëpunim me Joni....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Easy Man

I Panjohuri

Shpendi

Loli

Mr X

Llonkku

MMG Babloki

Klajdi Salla

Rron Krz

Yeeci


Tags: Merso-G, Merso G

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018