A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mihrije Braha

Tags: Mihrije Braha, Mihrija, Mihrie Braha, Naim Abazi, Plator Abazi

Origin: Mitrovicë    Residence:        Age: 50   Zodiac sign: ♏ Akrepi  
Mihrije Braha is a very famous singer of Pop music. Mihrije Braha u lind në Mitrovicë ku dhe e kreu Shkollimin e mesem dhe filor i beri në vendlindje. Ka te mbaruar Shkollen e mesme te mjeksise, Shkollen e larte pedagogjike e kreu ne Vendlindjen e Saj Ajo e kaloi nje femijri ne Mitrovice deri ne moshen 16 vjeqare, Megjithate edhe ne moshen 9 vjeqare Shkollen e ulet te muzikes ne Mitrovice per Piano tek Profesoresha Elheme Beka e cila e angazhoi ne Shume Aktivitete Shkollore Te Vallezimit dhe te Dr...

>> Full biography >>


  • Find Mihrije Braha on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  190

Dhimbje E Mall (2015)

Refuzova (2006)

Eja (2002)

Foleja E Arberit (1999)

Na U Nis Dasma


» Add A Song »


Kthehu
Zemra Me Plasi
Mitrovica Ime
Inati
Ti Nuk Je Shtepia Ime
E Jotja
Si Cigaren E Fundit
Veq Ty Te Dua
Krejt Le T'a Dijn
Tigresh

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018