lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
MozzikTags: Mozzik, Gramoz Aliu
Origin: Ferizaj    Residence:        Age: 21   Zodiac sign: Peshorja  
Mozzik is a popular singer and songwriter in hip-hop music. Është shumë i ri në moshë, mirëpo Gramoz Aliu apo siç njihet për publikun ‘Mozzik’, është njëri ndër kengetaret shqiptar më energjik ne rrymen e muzikes bashkekohore. Ai dallon ne stilin e tij unik dhe tekstet e veçanta që ai i bën. Ai është nga Ferizaj dhe është vëllai i Getoar Aliu "Getinjo".Zhanri modern është zhanri i cili i fle në shpirt dhe Mozzik thotë se asnjëherë nuk do ta ndërrojë këtë stil të kënduarit. Ai ka patur shumë oferta për t’i... >> Full biography >>
  • Find Mozzik on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.8 / Votes cast:  850
» Add A Song » :: Me Hile ::  
 :: Cocaina ::  
 :: Kom Dasht ::  
 :: Premtimet ::  
 :: Dhezu ::  
 :: Koke Shum ::  
 :: Edhe Njo ::  
 :: M'ra Pika ::  
 :: Ik ::  
 :: Kuku ::  
 :: T'kan Rrejt ::  
 :: Oksigjen (remix) ::  Loading...Kalendari
25/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Vote