A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Mr X is a singer of Hip-Hop music. Në Maj 2014, Mr X merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Dashuri E Paharruar". Më datë 27 Maj 2015, Mr.X publikon videoklipin "Hot Season". Më datë 16 Qershor 2015, Mr X publikon videoklipin "Party". Më datë 28 Nëntor 2015, Mr X publikon videoklipin "S'e Bojna Si Ti". Më datë 18 Prill 2016, Mr X publikon videoklipin "Bone Veç Per Mu", në bashkëpunim me Leuname. Më datë 29 Dhjetor 2016, Redioni publikon videoklipin "Kacurrelja Lalit",...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Banditi

Gringo

Ferro

Kriisma

Eme

Kley

J Jam

G-Clone

Jj Gangster Dogg

La Sullta Aka Toyota


Tags: Mr X, Mr.X, Mr. X

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018