A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nderim Kurti

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Nderim Kurti is a singer of Modern Traditional music. Pasioni për muzike ka qen qysh ne femijëri ku ka marrë pjese nëpër aktivitetet e shkollës në Mitrovicë. Ai studion ekonomikun në një univeristet privat të Prishtinës. Përveq muzikës ai ka shumë hobe te tjera qe kan te bëj me artin. Më datë 14 Shkurt 2018, Nderim Kurti publikon videoklipin "M'ke Pelqy"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Erman Salihu

Lil Genius

Hustle5k

Diagnoza

D.S.

Naixx

Dion

Rredox

Fisnik Fetahu

Babarim


Tags: Nderim Kurti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018