A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Nick is a singer of Hip-Hop music. Më datë 20 Dhjetor 2017, Nick publikon videoklipin "Fillimi". Më datë 12 Mars 2018, Nick publikon videoklipin "Dominona"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Yella

Big Tee

Infi

Dichy

Fizzy

Noname

Diks

Easy Man

Mister Tao

Atn


Tags: Nick

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018