A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  37
  • Origin:
  • Skenderaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Nikka is a popular singer of Pop music. Ajo ishte pjesë e grupit "OnRecords" dhe u be e njohur me këngën "Njeri", në bashkëpunim me raperin Getinjo. Kënga u bë HIT dhe mori mbi 4 milion views. Më datë 15 Mars 2017, Nikka publikon videoklipin "Boll Mo". Më datë 22 Korrik 2017, Nikka publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Fuego. Pas kësaj kënge, ajo kaloi nga On Records tek kompania e Bleros MishMash Entertainment. Më datë 8 Tetor 2017, Alex publikon videoklipin "Ktheh...

>> Full biography >>


Mishmash Entertainment

(Current label)

On Records

(Former label)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Festina Mejzini

Nazmije Selimi

Fiorela Sahiti

Nita Latifi

Bleta Brovina

Kallashi

Elita Rudi

Vesa Smolica

Marigona Jelliqi

Njomza Vitia


Tags: Nikka

Nikka in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018