A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Nolian - Next Level


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/02/2018

2018-02-11T18:50:50

RAP 1 :

kcej nivel tjeter hommie
najer ta ngulit noli

n4 an um nihet zoni
vet pe mjelli vet pe korri
so veq texti so veq fllowi
2 her sfoli 1 her kolli

qefi ma i madh se stambolli
se pi zori sboj kurgjo
boten e cilli ngisht top basketbolli
revulucion jom tu bo

fjala jem ka pesh une rri tu kesh
tesha gjona vesh femnen ma tfort tu e desh
loqka o kam ngjesh po nina sikur pasha
ju muni me hesht jom i mpreht prej si shpata

RAP 2:

veq pi dhezim biggat
me lumin ti shpojm digat
misioni kur jem nstudio
atentat beatat
text argumente
stil komplimente
fllowin shum t’smut
vyn medikamente

gjuj kungja - sum ha guxha
nmahall tane kruga -stili gangsta duda
jom rrit me wu tanga - gjeth tesha gjona vesha
dikur rrugve heka - un nuk heki kurr per rreshta

kosova shum e vogel
we cros ova ilegal kejt evropen
vim si termet ta dridhum token
boj hit dimen ver hit kejt boten


Lyrics submited by NOLIMAN
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018