Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy

Tags: Noizy, Noisy, Otr, O.T.R, O.T.R., No1zy, Nojzi, Noyzi, Nojzy

Origin: Sukth (Durres)    Residence:        Age: 31   Zodiac sign: Peshorja  
Noizy is a very famous singer and songwriter in hip-hop music. Emri i vertetë Rigels Rajku. RAP-artisti shqiptar ne moshen 11 vjecare, në vitin 1997 Noizy së bashku me familjen e tij u largua nga Shqipëria për një jetë më të mirë ne Londër ( South east , Wooldwhich) Ne lagjen ku Noizy u stabilizua kishte me shume lufte se ne Shqiperi... Ne ate kohe Wooldwhich njihej si nje nga lagjet ghetto me te rrezikshme ne Londer ku peshku me i madh e ha me te voglin dhe ku fjala meshire nuk egzistonte per nje kohe shu...

>> Full biography >>


  • Find Noizy on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  9168

Zin City (2017)

.png" content="4.9" width="160" height="31">

The Hardest In The Market (2014)

.png" content="4.7" width="160" height="31">

The Leader (2014)

.png" content="4.8" width="160" height="31">

Do You Remember Me? (2012)

.png" content="4.9" width="160" height="31">

Living Your Dream (2011)

.png" content="4.9" width="160" height="31">

Most Wanted (Mixtape) (2010)

.png" content="4.9" width="160" height="31">

Pak Me Ndryshe (2009)

.png" content="4.9" width="160" height="31">


» Add A Song »


100 Kile
Ak47
Noku Vogel
Midis Tirone
Je Gjithçka
Flight Mode
A Te Kujtohet
Grande
Ke Ngju Per Mu
Na Jena O.T.R.

Translations (18)


Noizy in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017