lyrics.al

Noizy - 3 TymaAuuuuuuu
Hahaha
Yeah This is the weed's world
Ganja man hah
you know smoke that good shit every day you know
(All the smokers around Albania.....Hold em' Smoke em')

Me I smoke dat shit oh all tha time!!
And me I smoke dat good shit all tha time
And may I spark it once and I spark it twice and In the third I'm like BAY BAY

Me I smoke dat shit o all tha time !!
And me I smoke that good shit all tha time
And may I spark it once and I spark it twice and In the third I'm like BAY BAY

[REF] 2x:
Ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
I kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
Nize Jointin bo tre tyma dhe paso
se se se na dot pim deri ati kur ska ma(this is a man's world)


[Verse]
I hapi syt n`mengjes e jointin gjysem nez
E kapi shkrepsen dhe serish e pershendes
Dita eshte qikaq e pati... edhe tre tyma
qohem prej kauqit i boj... edhe tre tyma
nisna n`tualet... edhe tre tyma
oo kuku medet... edhe tre tyma
e ndezi dushin po prap i boj... tre tyma
e hedhi shampon masi ti boj... tre tyma
gati kadal dhe hy ne ashensor
zbres posht n`kerr tu pa televizor
mirmgjes shqipni moj nana loke
edhe ket shqipe qe jom n`rrethin e ksaj bote
e lshoj kasetofonin...Yeahh edhe tre tyma
Ja qoj pak zanin... AHA edhe tre tyma
e gjej nje beat e prap i boj... tre tyma
ja vej emrin kanges... edhe tre tyma


[REF]2x:
Ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
I kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
Nize Jointin boj tre tyma dhe paso
se se se na dot pim deri ati kur skam ma(this is a man's world)


[Verse]
I thom Hi ne supermarket e shitsen e marr zheg
tum than hi o ti djal sikur du diqka me vjedh
tu m`permen policin a thu se po ma nin
harro se policia vjen ma shum se na qe vim
ha ha kuku per ju ha kuku per ne
a jeni ju krejt tap apo kena pi ne
e qka qe jom vesh met gjana me kapuq n`kry
qka pom vjen permas sikur du diqka me thy
qfar mentaliteti ta qifsha 97-ten
do gjin kan harru me vdek kan ngatrru dhe daten
prap hi n'kerr u bo pak si terr
e ndez kasetofonin se jom
HIGH AS HELL
jointi i bom gati... edhe tre tyma
se nates i erdh afati... edhe tre tyma
plot kallabllak jena nen nje qati
t`pakten tre tyma secili duhet mi pi

[[REF]
Ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
I kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
Nize Jointin boj tre tyma dhe paso
se se se na dot pim deri ati kur skam ma(this is a man's world)


2x:
Me I smoke dat godd shitt o lataa!!
And may I spark it once and I spark it twice and In the third I'm like BAY BAY


Jam i vertet deri n`koc mor dostt qish bojsh
ups se po tmeiti ty(dialektore) ne qysh doish ha ha haa

NOIIIZEEE


Choose star rating
  Rating:  4.5 / 86 votes cast


- Submitted by Celi -

Auuuuuuu
Hahaha
Yeah This is the weed's world
Ganja man hah
you know smoke that good shit every day you know
(All the smokers around Albania.....Hold em' Smoke em')

Me I smoke dat shit oh all tha time!!
And me I smoke dat good shit all tha time
And may I spark it once and I spark it twice and In the third I'm like BAY BAY

Me I smoke dat shit o all tha time !!
And me I smoke that good shit all tha time
And may I spark it once and I spark it twice and In the third I'm like BAY BAY

[REF] 2x:
Ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
I kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
Nize Jointin bo tre tyma dhe paso
se se se na dot pim deri ati kur ska ma(this is a man's world)


[Verse]
I hapi syt n`mengjes e jointin gjysem nez
E kapi shkrepsen dhe serish e pershendes
Dita eshte qikaq e pati... edhe tre tyma
qohem prej kauqit i boj... edhe tre tyma
nisna n`tualet... edhe tre tyma
oo kuku medet... edhe tre tyma
e ndezi dushin po prap i boj... tre tyma
e hedhi shampon masi ti boj... tre tyma
gati kadal dhe hy ne ashensor
zbres posht n`kerr tu pa televizor
mirmgjes shqipni moj nana loke
edhe ket shqipe qe jom n`rrethin e ksaj bote
e lshoj kasetofonin...Yeahh edhe tre tyma
Ja qoj pak zanin... AHA edhe tre tyma
e gjej nje beat e prap i boj... tre tyma
ja vej emrin kanges... edhe tre tyma


[REF]2x:
Ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
I kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
Nize Jointin boj tre tyma dhe paso
se se se na dot pim deri ati kur skam ma(this is a man's world)


[Verse]
I thom Hi ne supermarket e shitsen e marr zheg
tum than hi o ti djal sikur du diqka me vjedh
tu m`permen policin a thu se po ma nin
harro se policia vjen ma shum se na qe vim
ha ha kuku per ju ha kuku per ne
a jeni ju krejt tap apo kena pi ne
e qka qe jom vesh met gjana me kapuq n`kry
qka pom vjen permas sikur du diqka me thy
qfar mentaliteti ta qifsha 97-ten
do gjin kan harru me vdek kan ngatrru dhe daten
prap hi n'kerr u bo pak si terr
e ndez kasetofonin se jom
HIGH AS HELL
jointi i bom gati... edhe tre tyma
se nates i erdh afati... edhe tre tyma
plot kallabllak jena nen nje qati
t`pakten tre tyma secili duhet mi pi

[[REF]
Ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
I kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
Nize Jointin boj tre tyma dhe paso
se se se na dot pim deri ati kur skam ma(this is a man's world)


2x:
Me I smoke dat godd shitt o lataa!!
And may I spark it once and I spark it twice and In the third I'm like BAY BAY


Jam i vertet deri n`koc mor dostt qish bojsh
ups se po tmeiti ty(dialektore) ne qysh doish ha ha haa

NOIIIZEEE

Submit Corrections

Noizy - 3 Tyma

 •   Translate  | 
 • Lyrics Submissions by:    Official3M    arianitotr    Flloku    eddzZz    zeshkani22    aiddi123    eGzoon    ZikoKuchi    lonyy    blenardudl    Undead    tjvstip    sara22    ontop    Toony123    @1    fitimotr    MIRI123  
 • Tags  Noizy, Noizy, Noisy, Otr, O.T.R, O.T.R., No1zy, Nojzi, Noyzi, NojzyBen pjese ne albumin: Most Wanted (Mixtape) nga Noizy

Most Wanted (Mixtape) 2010
Most Wanted (Mixtape)   (2010)
 1. Noizy - Oh My
 2. Noizy - Bonjour
 3. Noizy - Telefoni
 4. Big H - Shqipez From The Block
 5. Noizy - Whats Up
 6. Noizy - So Sick
 7. Noizy - Tuten Me Ec Vetem (diss N Pergjithsi)
 8. Noizy - 3 Tyma  
 9. Noizy - Keepin' It Gangsta
 10. Noizy - VeÁ Per Ty
 11. Noizy - Little Lady (A Dedicated To My Daughter)
 12. O.T.R. - Shanca S'kan
 13. Noizy - Kadale Kadale
 14. Noizy - I Guess Ya Hatting
 15. Noizy - Still
 16. Noizy - Outro (most Wanted)


 15 


Qendra e Dobesimit EquiLybra