A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nora Istrefi

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  783
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Nora Istrefi is a very famous singer of Pop music. Ka sharm dhe nje ze karakteristik, trupin seksi dhe me hitet e njepasnjeshme ka arritur gjithmone sukses dhe pelqyer kudo. Karriera e saj ka filluar ne moshën 18 vjeç. Ka publikuar disa albume dhe shume videoklipe. Babai i Nores ishte kamerman dhe quhet Nezir Istrefi, ndersa nena e saj ka qene dikur kengetare dhe quhet Suzana Tahirsylaj. Ka një vëlla të vogël qe quhet Bledi dhe dy motra Nita dhe Era. Kjo e fundit eshte nje yll boteror me nje karr...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Robert Berisha

(Her husband)

Era Istrefi

(Her sister)

Syzana Tahirsylaj

(Her mother)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Twitter

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Vetem Mua (2010)

N'ora (2009)

Opium (2006)

Engjell (2005)


» Add A Song »

Baby Jem
Ska Inatë
Sa T'kom Dasht
Pa Fat
Majëm
Dy Shokë
Gangsta
Pse Te Du
As Ni Zo
Une E Di


Translations (12)


Related Artists:

Adelina Berisha

Zanfina

Adelina Emini

Genta Ismajli

Argjentina Ramosaj

Kaltrina Selimi

Vesa Luma

Linda Halimi

Afërdita Dreshaj

Ronela Hajati


Tags: Nora Istrefi, Era Istrefi, Robert Berisha

Nora Istrefi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018