A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  46
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Nota Fest is a popular music festival. Festivali “Nota Fest” eshte festivali i vetem shqiptar ne Maqedoni. Ai zhvillohet ne Shkup dhe çdo vit sjell hite te reja dhe kengetare qe pasurojne estraden shqiptare dhe argetojne popullin shqiptare gjate tere vitit. Ky festival ka vite te tera qe funksionon pa perkrahjen e Ministrise se Kultures edhe perkunder asaj se eshte festival i vetem i shqiptareve.Në fund të vitit 2010 festivali i muzikës moderne “Nota Fest” do të mbahej për herë të fun...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mikrofoni I Artë

Gjeniu I Vogel

X Factor Albania

Ethet E Së Premtes

Top Music Awards

Flaka E Janarit

Akordet E Kosoves

Prizreni Music Fest

Kosova Fest

Star Academy Albania


Tags: Nota-Fest, Fest Nota, Nota E Art, Nota E Arte, Fest Nota E Arte, Maqedoni, Shkup

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018