A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
NRG Band

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  94
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: NRG Band is a very famous group/singers of Pop music. NRG Band u themelua gjatë vitit 2000 nga tre vëllezërit - Qaka, me bashkangjitjen e Besnikut (vokal dhe tupana) dy vëllezërve të tij, Arbenit (gitarë) dhe Metit(bas), që të dy deri atëherë, anëtarë të ish grupit Dora D’Istria. Arbeni e Meti si Dora D’istria, në vitet 1992-93, u paraqiten në disa rock festivale me disa shokë muzicientë, si Boom Festivali – në Mitrovicë, dhe Rock Festivali – në Pejë. Në vitin 1996 ata realizuan inçizimin e parë – “...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Besnik Qaka

(Current member)

Twitter

Account

Official

Webiste

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Facebook

Profile

SoundCloud

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Nr. 4: Ashtu Sikur Dje (2011)

Nina (2009)

Hallabatana (2006)

Ama (2004)


» Add A Song »

Rina Rina
Harrom
As 1 Si Ti
Ta Du Majmunin
Shehide
Drenushë
Gocat Me Martini
Me Gaz E Lot
Magdallena
As Fejesa, As Martesa


Translations (5)


Related Artists:

Etnon

Skillz

Ilirët

O.T.R.

Tingulli 3nt

Babastars

T.B.A.

Elita 5


Tags: Nrg Band, N.R.G. Band, N.R.G Band, Besnik Caka, Besniku, Energji Bend, Besnik Qaka, Nrg

NRG Band in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018