A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Paradox

Choose star rating

Rating:  1.8 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Paradox is a popular group/singers of Pop-Rock music. Dyshja Paradox përbëhet nga Angel dhe Andi Lazaj, të cilët janë dy producentë të rinj dhe shumë të talentuar të rrjetit Bulza, të cilët deri tani kanë punuar për shumë artistë të tjerë të labelit Bulza, që drejtohet nga Bojken Lako. Më datë 17 Dhjetor 2016, Paradox publikojnë videoklipin "Back To Her". Më datë 19 Janar 2018, Paradox publikojnë videoklipin "Soul". Video nga Arnold Halili. ParadoX hyn në 2018 me një tingull retro. Featuring k...

>> Full biography >>


Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lindja

Djemt E Drinit

Ngroba

Bon Bon Band

Shook

Asgje Sikur Dielli

TNT

Avi Enigma

Humus

Grupi Tonic


Tags: Paradox, Bulza, Angel Lazaj, Andi Lazaj

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018