A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pleurat Stublla

Not Yet Rated

  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Pleurat Stublla is a popular singer. Pleurat Stublla doli në skenë qysh në moshë të re nga viti 2008. Pleurat Stublla ka diplomuar në shkencat kompjuterike në 2013, krahas angazhimeve të tij në muzikë. Ai vazhdon ta kultivojë këngën e mirëfilltë shqipe duke qenë pjesë e pandashme e ahengjeve dhe mbrëmjeve të ndryshme familjare. Ka bashkëpunuar dhe bashkëpunon me shumë kolegë dhe vazhdon të jetë aktiv në skenën muzikore me shumë projekte të reja e këngë. Jeton në Prishtinë me familje...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Valki

Ismail Balidemaj

Dukati

Ram Kukaj

Ex Wolf

Extrem Brati

Fifty

Valmir Shala

Zeid

Granit Ahmeti


Tags: Pleurat Stublla

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018