A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pleurat Stublla

Not Yet Rated

  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Pleurat Stublla is a popular singer. Pleurat Stublla doli në skenë qysh në moshë të re nga viti 2008. Pleurat Stublla ka diplomuar në shkencat kompjuterike në 2013, krahas angazhimeve të tij në muzikë. Ai vazhdon ta kultivojë këngën e mirëfilltë shqipe duke qenë pjesë e pandashme e ahengjeve dhe mbrëmjeve të ndryshme familjare. Ka bashkëpunuar dhe bashkëpunon me shumë kolegë dhe vazhdon të jetë aktiv në skenën muzikore me shumë projekte të reja e këngë. Jeton në Prishtinë me familje...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ismail Balidemaj

Valki

Valmir Shala

Dukati

Extrem Brati

Granit Ahmeti

Ex Wolf

Fifty

Zeid

Ram Kukaj


Tags: Pleurat Stublla

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018