A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • Polls & Trivia
* Registered members in Lyrics.AL/TeksteSHQIP have extra votes.

Këngëtari Më I Suksesshëm
Poll Of The Week: 25 Qershor - 1 Korrik 2018  

(38%, 68 votes)
(20%, 36 votes)
(18%, 33 votes)
(16%, 28 votes)
(5%, 9 votes)
(3%, 5 votes)

Votes: 179

Voter turnout:

Poll added by:  fb30238

» Add A Poll »


QuizShqipKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018