A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • Polls & Trivia
* Registered members in Lyrics.AL/TeksteSHQIP have extra votes.

Kush është Kengëtari Më I Mirë?
Poll Of The Week: 20-26 Gusht 2018  

(66%, 154 votes)
(21%, 49 votes)
(7%, 16 votes)
(6%, 13 votes)
(1%, 2 votes)
(0%, 1 votes)

Votes: 235

Voter turnout:

Poll added by:  drenasdrugzani

» Add A Poll »


QuizShqipKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018