A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kënga Më E Mirë Korrik 2015
Poll Of The Week: 28 Gusht - 3 Shtator 2016  

Mozzik Ft. Kida - Premtimet (39%, 123 votes)

Era Istrefi Ft. Ledri Vula - Shumë Pis (27%, 86 votes)

Noizy - Bojm Pak Muhabet (15%, 47 votes)

2 Ton - Ani Nasht (13%, 40 votes)

Enca - Soul Killa (3%, 10 votes)

Gjiko - Si Me Def (3%, 9 votes)

Votes: 315

Voter turnout:

Poll added by:  adriatik_ronaldo_7
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018