A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fero

Tags: Fero, Profero, Feronit Shabani

Residence:        Age: 20   Zodiac sign: ♋ Gaforrja  
Fero is a popular singer of Hip-Hop music. Feronit Shabani i njohur me nofken Fero eshte nje reper i njohur tashme ne estraden shqiptare. Ne fillim te karrieres se tij ai nuk e pati shperthimin e duhur, teksa publikonte kenge audio me emrin Profero. Ai eshte pjese e labelit te famshem "On Records". Shkollen e kreu ne gjimnazin Zenel Hajdini ne Gjilan. Ai eshte nje tekstshkrues shum i mire dhe ka shkruar tekste per shume kengtar si Adelina Berisha, Mergim Mjeku, Kida, Xhensila, Endri etj. ...

>> Full biography >>


  • Find Fero on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  269

Fero in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018