A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  15
  • Residence:
  • Itali 
BIOGRAFIA: Qota is a popular singer of Hip-Hop music. Dy reperat e rinj, Qota dhe Juli Osmani në klipin me titull “Hajde edhe ti”, kanë luajtur siç duhet pasi u desh vetëm një varg, që kënga të merrrte famën e menjëhershme. Në vargun në fjalë thuhet: “Ta kaloj natën me Dafinën edhe Samantën”, dhe fjala është për këngëtaret Dafina Zeqiri dhe Samanta Karavella. Menjëherë erdhi reagimi i Samantës, e cila e mori me të qeshur dhe shumë sportivitet vargun në fjalë, ndërkohë që nuk pamë ndonjë reagim nga D...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ghulo

Mad Lion

AroGanti

B-Flow

Ummet

Klepto

Knife Man

Enigma

F-Tim

Da Ghost


Tags: Qota

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018