A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Rely is a singer of Hip-Hop music. Më datë 11 Qershor 2015, Rely publikon videoklipin "Puthja E Fundit". Më datë 8 Shkurt 2017, Rely publikon videoklipin "Rrugaç". Më datë 1 Mars 2017, Rely publikon videoklipin "Egokarma". Më datë 15 Mars 2017, Rely publikon videoklipin "Silikon". Më datë 18 Maj 2017, Rely publikon videoklipin "Gabimet", në bashkëpunim me 2 Gunz. Më datë 10 Gusht 2017, Rely publikon videoklipin "Ligj Dhe Maliq". Më datë 3 Maj 2018, Rely publikon ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Zeeni

Kley

Souljah

EMI

Shpendi

White Devil

Klajdi Salla

Ferro

Gringo

Master


Tags: Rely

Add an e-Card




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018