A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Remson Ukaj

Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Remson Ukaj is a singer of Tallava music. Më datë 22 Gusht 2017, Remson Ukaj publikon videoklipin "Une Te Gici". Më datë 12 Tetor 2017, Remson Ukaj publikon videoklipin "A Nuk E Di". Më datë 16 Maj 2018, Remson Ukaj publikon videoklipin "Ah More Dynja"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Selim Struga

Ilir Fazlijaj

Agron Lugbunari

Festi Sheges

Besim Ademi

Ridvan Osmani

Emin Tafa

Miri (Tallava)

Vllaznim Prizreni

Dizzy


Tags: Remson Ukaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018