A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Remzije Osmani - Jetoj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Buqete Kengesh"

Song from the album:

"15 Hite Nga Supersonic"

Song from the album:

"Buqete Kengesh '08"

Song from the album:

"Dikur"

Song from the album:

"Sa T'kushton Fjala Te Dua"


Hëna nuk ndriçon,
Dielli rreze nuk lëshon
Gjithçka ka ndryshu`
Prej ditës kur ke shku`
Vetëm lot e mia s'kanë pushu`

Sa dua ta di,
me cilën jeton ti?
Të kujtohem?
Apo krejt m'ke fshi`

Jetoj unë vetëm për një çast
Jetoj një herë të jemi bashkë

[2x:]
Bota le të bëj sehir`
Le të flasin keq e mirë
Zemra ime, pa ty është vështirë

Ti i lumtur je
Hallet e mia nuk i ke
Sikur pak ta dish,
Menjëherë te unë do t'vish
e gjith jeten me mua do te rrish

Sa dua ta di,
me cilën jeton ti?
Të kujtohem?
Apo krejt m'ke fshi`?

Jetoj unë vetëm për një çast
Jetoj një herë të jemi bashkë

[2x:]
Bota le të bëj sehir`
Le të flasin keq e mirë
Zemra ime, pa ty është vështirë

Zemra ime pa ty është vështirë.


Lyrics submited by Lela   smartness
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018