A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Remzije Osmani - Bini Trima Zogjtë E Shqipes


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/1990

1990-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Qan Kosova Per Bijt E Vet"


ngoni djem o trima te nanes
qendroni fort o si luan
ngoni trima sokola te malit
ju past nana
mos i leshoni rruges dushmanit
ju past nana

se ismajl qemajli
me plakun bajram curri
e me shume trima
jan que ne kamb
o se nuk durojn o
hasmi me shkel ne ket ane (2x)

ngoni djem o trima te nanes
qendroni forte si luana
mos i leshoni rrugen dushmanit
ju past nana
mos t'ja falim ket toke te lasht
te digjemi gjer ne asht

se mic sokoli para grykes topit
me gjoks hapur o i ka dal
o se nuk duron o
hasmi me shkel ne kto ane (2x)


Lyrics submited by  Beni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018