A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Remzie Osmani - Kaçurelat Per Mbi Balle


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Kur Zemra Kendon"


ti me je e bukur
fluturon si flutur
mos naj ngacmo
cunat moj goce
e bukur e bukur (2x)

REF:
kacurrelat per mbi ball
ta kan shtu moj bukurin
se me naze kur vallzon
ma djeg zemren si qiri (2x)

ti me je bel holl
e kuqe si moll
mos na i ngacmo
cunat moj goc
me mindil ne dore (2X)

REF:
kacurrelat per mbi ball
ta kan shtu moj bukurin
se me naze kur vallzon
ma djeg zemren si qiri (2x)

REF:
kacurrelat per mbi ball
ta kan shtu moj bukurin
se me naze kur vallzon
ma djeg zemren si qiri (2x)


Lyrics submited by  Beni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018