A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Remzie Osmani - Po Sa Dola Nga Shtepia


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/07/2010

2010-07-12T16:16:49

Po sa dola nga shtepia
Ktheva kryjet nga kaloi se pash
Plot me lot mu mbush shamia
Me xhananin kur jam nda

Plot me lot mu mbush shamia
Me xhananin kur jam nda

O of aman aman
Lule o me doxhe xhan
O of aman medet
Dhe ne vdeksha
Ty mos ben gajret

Cke me mu more cuni i vogel
Cke me mua gjetsh belane
Ndoshta per ty jam e vogel
Hiqe prej meje sevdane

O ndoshta per ty jam e vogel
Hiqe prej meje sevdane

O of aman aman
Lule o me dogje xhan
O of aman medet
Dhe ne vdeksha
Ty mos ben gajret

Cke me mu mor cun i vogel
Cke me mua ne gusht vere
Ndoshta per ty jam e vogel
Bubu qyqja cka me gjet

O ndoshta per ty jam e vogel
Buku qyqja cka me gjet

O of aman aman
Lule o me dogje xhan
O of aman medet
Dhe ne vdeksha
Ty mos ben gajreeeeet.


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018