A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Remzie Osmani - Dola Ne Bahqe Me Mbeledh Lule


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/07/2010

2010-07-21T00:05:09

Oh dola ne bahce me mbeledh lula
Oh dola ne bahce me mbeledh lula
Harova gjerdanin oooooo
Tuj kput jargovanin o
Harrova gjerdanin o
Tuj kput jargovanin o

O jargovanin moj e shartova
O jargovanin moj e shartova
Se ne ty vajz o dashurova
Se ne ty vajz o dashurova

Oh dola ne bahce me mbeledh lula
Oh dola ne bahce me mbeledh lula
Harrtova mindilin o
Tuj kput trandofilin o
Harrova mindilin o
Tuj kput trandofilin o

O trandofilin moj e shartova
O trandofilin moj e shartova
Se ne ty vajz o dashurova
Se ne ty vajz o dashurova


Lyrics submited by Maria
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018