A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Remzie Osmani - Bukur Qenke Bojadise  (Feat. Kumrije Buqaj)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/05/2013

2013-05-07T08:24:52

Featuring

Kumrije Buqaj


Sebashku...
Bukur qenke bojadis
Moj trandafile x2

Sa e mir qe qenke rrit
Moj trandafile x2

Midis shoqesh po ban drit
Moj trandafile x2

Peshqesh rrujtur per ket dit
Moj trandafile x2

Remzija...
Oj nate dimni
N'ato male
Dimen o dimen o e
Kendon zogu i veres o

Ani ku ta gjej
Ket nat te bardhe
Dimen o dimen o e
Kendon zogu i veres o

Ani po na kemi
Te dy zemra
Dimen o dimen o e
Kendon zogu i veres o

Sebashku...
Te dy zemrat t'i lejm prapa
T'i lejm mbrama
Do t'i thrresim
Njeren mbrapa njeren mbrama

Si selvi te rriti nana
T'rriti nana x2

Vet e deshte ti e morre
Bij e morre x2

U bone nuse lule bore
Lule bore x2


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018