A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Remzie Osmani - Shoku Po Martohet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/12/2017

2017-12-02T17:48:12

Music & Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Abaz Selmani


shoqeri e vjeter sonte jemi m'bledh
vendin ma te mir na e kan zgjedh
hajde urime ne emer te shoqnis
nje shok ka vendos me i dhane funde beqaris

REF
kenga po kendohet
shoku po martohet
urime qiftit
le te trashegohet

kenga po kendohet
shoku po martohet
numri i beqarve
per nja per nja
o per nja po pakohet

II
ktu po bahet nami dojan me kall
veq edhe sonte ky djali beqar
hajde urime ne emer te shoqnis
nje shok ka vendos me i dhane funde beqaris

REF
kenga po kendohet
shoku po martohet
urime qiftit
le te trashegohet

kenga po kendohet
shoku po martohet
numri i beqarve
per nja per nja
o per nja po pakohet


Lyrics submited by  Beni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018